ناصرزرافشان کتابخوانی فله ای و غیر فله ای را کنار  بیسوادی روحی امثال ناصرزرافشان می گذارد و این واقعیت را درز می گیرد که  برای تجاوز  وسلطه به دشمن، فقط شق بودن کیر است که لازم است و نیاز به  هموسکسوال بودن این کیر برای جوریدن و کولیدن سوراخ دشمن نیست. مزدور که  باشی و کیرت را به استخدام یک سرمایه/ایدئولوژی ای درآورده باشی ..  می  توانی ناصرزرافشان باشی و برای کیرت مصرفی بهتر از کون هموسکسوالیته  پیدا نکرده باشی.

سربازهای ارتش امریکا که تا ته ریشه کیرشان مرد دگرجنسگرا  هستند، در طول دوره های آموزشی تمرین می کنند. ۱- این سلاح من است، و  دستشان را روی کیردگرجنسگراشان را می گذارند. ۲٫ این تفنگ من است، و دستشان  را روی تفنگ آویخته از دوششان می گذارند.

این برادران گرایشی (دگرجنسگرا)ی  ناصرزرافشان، با کیر خود تا ته کس و زهدان زنان و کون مردان کشور مغلوب را  به دنبال نیروی مقاوم می جورند.

با آن که کیر برادران گرایشی (دگرجنسگرا)ی  ناصرزرافشان قادرست ماموریت نظامی خود را در کون و کس به یک میزان انجام  دهد، کیر همجنسگرایی قابلیتهای محدود دارد.

اگر ناصرزرافشان برای کسب اطلاع  از هموسکسوالیته از منابع حوزوی استفاده می کند و به تجربه زندانبانان  ایرانی بسنده می کند، و اگر گناه این کورذهنی باید به پای مارکسیستهای  ایران نوشته شود، بنویسید: راه درازی برای رسیدن به عدالت اجتماعی داریم.  سنگ این راه نباشید

.

ادامه …

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
………………………………….
!
دیروز ساعت ۰۷:۴۲ قبل از ظهر‏ ·  · 

Haydeh Raeeszadeh

Haydeh Raeeszadeh

ای بابا ، این بیچاره با همه‌ی تعصباتش درمورد مارکسیسم و لیبرالیسم که امروز به ذائقه‌ی کمتر کسی خوش میاید فقط در یک سطر راجع به همجنسگرایان منحرف حرف زده و خیال نمیکنم منظورش همه‌ی همجنسگراها بوده باشد؟ نکند منظورتان این است که جامعه‌ی همجنسگرایان مقدس است و …؟ فکر میکنم زود قضاوت کرده‌اید خانم قهرمان . شما را از قید تعصبات اینجوری آزاد میدانستم.
دیروز ساعت ۰۸:۴۶ قبل از ظهر‏ ·  · 

Sepehr Masakeni

Sepehr Masakeni

به هایده
چرا ایشون می خواد از فجاییای یک مشت وحشی آمریکایی نام ببره دست می زاره به گرایش جنسی برخی! مگه آمریکا سرباز هترو سکشوال منحرف نداشت !؟ و اگر داشت چرا به گرایش جنسی برخی اشاره و برخی دیگر را مسکوت می زاره ! چرا اگه قرار مانور بده به گرایش جنسی افراد نمی گه استالین هترو سکشوال جنایت کار؟ ببین کسی که کمی تنها کمی روانشناسی مخاطب را بفهمه کاملا مشهود این تاکید برای سواستفاده از هموفوبیای جمعی برای به کرسی نشاندن حرف خود است ….شیطنت امیزانه به کار برده می شود
دیروز ساعت ۰۸:۵۵ قبل از ظهر‏ ·  · 

Mehdi Tousi

Mehdi Tousi

وای وای ما دگرجنسخواه هستیم.چه ننگی خانم قهرمان حالا ما چیکار کنیم که مثه شما نیستیم؟
دیروز ساعت ۰۸:۵۸ قبل از ظهر‏ ·  · 

Saghi Ghahraman

Saghi Ghahraman

هایده جان، کسانی که زرافشان به عنوان همجنسگرای منحرف ازشون حرف زده، اصلن همجنسگرا نیستند که منحرف باشند یا غیرمنحرف. سربازهای استریت امریکایی هستند که به عنوان ابزار حمله، تجاوز میکنند. چرا باید استریت بودن این آقایان مخفی بشه و اسم همجنسگرا روی این آقایان گذاشته بشه؟ در ارتش امریکا، یک همجنسگرا، لقمه ی چپ همقطارهاش میشه، عین پادگان های ایران. ه… ادامه …ر وقت زرافشان دست به تحلیل جامعه و ناهنجاری ها و دگرجنسگرا و همجنسگرای منحرف زد، و بیماری های فرهنگی اجتماعی رو زیر ذره بین برد برای درمان، ما بدون هیچ تعصبی همه بیماری های خودمون رو روی طبق در اختیار ذره بین قرار می دیم. تا اون موقع، یک همجنسگرا یک همجنسگرا است و یک استریت یک استریت، و اسم تجاوز، هموسکسوالیته نیست. این تعصب، نه تنها تعصب به حق من روی همجنسگرایی ست، تعصب به حق من روی سواد و شعور و انصاف و مرد رندی هم هست. ما در جامعه ی همجنسگرایی از کونی بودن و بارونی بودن نگران و ناراحت نمیشیم، ما کونی و بارونی هستیم، تا چشم فرهنگ درآد، اما اجازه نمیدیم خرکاری استریت ها رو به هر دلیلی، به همجنسگرایی «بچپانند».
اما با عابد کاملن موافقم که اینجا نباید نوشت. باید با زرافشان مصاحبه کرد و از زرافشان خواست که به مجموعه ی دانشش اضافه کند.
دیروز ساعت ۰۹:۰۸ قبل از ظهر‏ ·  ·  ۱ نفر · 

Saghi Ghahraman

Saghi Ghahraman

مهدی جان، شما دیر رسیدید زود جواب دادید. بحث رو بخون و وقت عزیز خودت رو تلف نکن. دگرجنسخواهی عیب نیست، مردرندی عیب هست.
دیروز ساعت ۰۹:۱۱ قبل از ظهر‏ ·  ·  ۱ نفر · 

مهدی عباسی

مهدی عباسی

ساقی: متوجه منزورم نشدی! اگر فیلم رو دیده باشی، سهنه-ای هست که دارن تمرین تفنگ و آلت میکنن! یعنی فرمانده نشونشون می-ده که تفنگتون مثل آلتتونه و … از سپهر بپرسی می-دونی نزر من در مورد همجنسگرایی چیه! شما هم زود قزاوت کردی و جواب دادی ساقی جان!
دیروز ساعت ۰۹:۱۵ قبل از ظهر‏ ·  · 

Saghi Ghahraman

Saghi Ghahraman

مهدی عباسی عزیز، من به مهدی توسی جواب دادم.
دیروز ساعت ۰۹:۱۹ قبل از ظهر‏ ·  · 

Farshin Kazeminia

Farshin Kazeminia

این مصاحبه قدیمی است و منظور زر افشان مطمئنا تحقیر دگر باشان جنسی نبوده است . البته می بایست در استخدام واژگان دقت می کرد . ولی به نظر من حق با ساقی است چون تجاوز امر جنسی نیست و زرافشان به این نکته بی دقت بوده است . انتقاد درستی است ولی از این مصاحبه نکات درست و خوب را نیز می توان استخراج کرد . یادمان باشد ، چپ ها طلایه دار آزادی انسان ها به هر شیوه بوده اند و بسیاری از اعتراض های دگرباشان جنسی در چارچوب اعتراض های چپ ها می گنجد
دیروز ساعت ۰۹:۳۷ قبل از ظهر‏ ·  · 

Victoria Tahmasebi

Victoria Tahmasebi

‎Bravo Saghi jan, both for your initial comment and your insightful response. ‎
دیروز ساعت ۰۹:۴۲ قبل از ظهر‏ ·  · 

Mehdi Tousi

Mehdi Tousi

من به نظم گفتار معتقدم و به سانسور واژگان اعتقادی ندارم.اما این استاتوس مناسب حال این فضا نیست و بعید می دونم آقای زرافشان با این تعصب شما او مطلب رو گفته باشه.من مشکلم این تعصب های افیونیست.به هر صورت عرصه سخن بس تنگ است و عرصه معنی بس فراخ
دیروز ساعت ۱۲:۲۷ ب‌ظ‏ ·  · 

Saghi Ghahraman

Saghi Ghahraman

امکان نوشتن جمله های استاتوس در توضیح بیفکری آقای زرافشان، با کلمات دیگر موجود بود، اما با توجه به این که آقای زرافشان به دلیل سکوت معمول در ارتباط با حفظ حرمت و اعتبار هویت آن بخش از جامعه ی ایران، که جامعه ی دگرباشان جنسی است، اهمیت دقت در اتهام زنی و هتک حرمت را درک نکرد، ضرورت داشت که طعم بی احترامی با و بی مورد را بچشد و برای حفظ احترام و کرا… ادامه …مت انسانی مردم به اندازه ی حفظ اصول مارکسیسم، زحمت فکر کردن را بکشد. آقای زرافشان مورد احترام من هست و نمی تواند نباشد. بیفکری آقای زرافشان مورد احترام من نیست و نمی تواند باشد. با احترام به نظر شما، تا ما درست و دقیق و بی پرده توضیح ندهیم که کون ما برای پاره شدن نذر نشده متاسفانه بسیاری از چهره هایی که در غالب زمینه ها به جز مسایل حقوق بشری دارای درک، و معتبر و محترم اند، تمایل دارند که در جهل مرکب ابدالدهر ساکن بمانند. آنچه من و جامعه ی دگرباشی جنسی توقع دارد، احترام متقابل است، گذشته از این که شخصی نظیر زرافشان، باید به ارتش امریکا احاطه ی بیشتر از این داشته باشد حتی اگر به هموسکسوالیته، به هر دلیلی، نداشته باشد.
.
مهدی توسی عزیز، حساسیت های ما از تعلق های ما ریشه میگیرد. شما به بی احترامی به آقای زرافشان حساسید، من به احترامی به من و جامعه ی دگرباشی جنسی حساسم. داد و ستد عادلانه و پایاپای، احترام به حقوق بشر، و درک ضرورت دموکراسی، نیاز به احترام و درک متقابل دارد.
موفق باشید
۳۰ ژوئن ۲۰۱۰